ptelefon    -    (+48) 530 377 071

STROP STUDIO fotograficzne

Nasze Studio powstało z potrzeby fotografowania, która istniała w nas od dawna i cicho prosiła o uwagę. Choć naszym najczęstszym polem fotograficznych działań jest człowiek, jego codzienność i odświętność, to znaleźliśmy również dużo radości w tworzeniu obrazów przedmiotów, zarówno tych uwiecznianych w naturze, jak i podczas aranżowanych sesji zdjęciowych.

Przez cały proces powstawania zamówionej pracy, swoim doświadczeniem i umiejętnościami wspieramy klienta, uczestnicząc w fazie projektowania, przygotowując plan zdjęciowy, wykonując fotografie i dbając o ich ostateczną formę prezentacji. Staramy się przekonywać, że zdjęcia nie powinny zakończyć swojego życia jako pliki na dyskach komputerowych i że należy im się forma fizyczna oraz odpowiednia oprawa.


sfotografujemy dla was

E
ludzi

Wykonujemy wszelkiego rodzaju portrety. Klasyczne i kreacyjne, tak w studio jak i w plenerze.

Z
wydarzenia

Chętnie uczestniczymy w szkoleniach, targach, i rodzinnych imprezach okolicznościowych.

e
jedzenie

Asystujemy z aparatem podczas gotowania i po podaniu na talerzu do konsumpcji.

:
produkt

Fotografujemy produkty tak aby pokazać ich wygląd, oraz funkcjonalność.kim jesteśmy?

Magdalena Lasota

Absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi Wydział Filmu i Fotografii, słuchaczka Międzynarodowego Forum Fotografii "Kwadrat" we Wrocławiu. Od 2013 roku członkini Związku Polskich Artystów Fotografików. Od maja 2014 członkini Zarządu Okręgu Dolnośląskiego ZPAF.

Wystawa zbiorowa Sosnowiec 2013. Wystawa indywidualna Wrocław 2013 ... szczegóły

Fotografuje z uwielbieniem swoje otoczenie, przede wszystkim najbliższe - swoje miasto, rodzinę, zwierzęta. Jej najwierniejszymi modelami są trzy koty. W swoich pracach chętnie sięga po formułę autoportretu, będącą jej ulubioną formą wyrazu artystycznego.
Sławek Okrzesik

Absolwent Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi Wydział Filmu i Fotografii.

Sednem jego zdjęć są ludzie. Chętnie ich portretuje, uwiecznia ich codzienność, czasem stara się opisać ich życie. Zdeklarowany dokumentalista, biorący czasem urlop w celu stworzenia teatralnych inscenizacji fotograficznych.

Prócz naszej pracy zawodowej, oddajemy się fotografii również czysto prywatnie, chętnie nawiązujemy kontakt z innymi grupami i angażujemy się we wspólne działania artystyczne.


Pytania do nas

Jak się z wami skontaktować?

Wszystkie informacje znaleźć możecie w dziale kontakt, naszej strony internetowej. Zapraszamy do telefonowania, pisania e-maili, zostawiania nam wiadomości w mediach społecznościowych. Odpowiemy tak szybko jak to będzie możliwe.
Jak dowiedzieć się o cenę usługi?

Zapraszamy do kontaktu z nami ponieważ wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie. Wyceniając je bierzemy pod uwagę zarówno poziom naszego zaangażowania jak i możliwości klienta tak aby usługę uszyta została na miarę.
Czy wynajmujecie studio?

Nie jest to nasza podstawowa usługa, ale jeśli studio nie jest zajęte wynajmujemy je osobom z zewnątrz, a wcześniej zapraszamy do zwiedzania i zapoznania się z miejscem.
Czy gdzieś można zobaczyć więcej waszych zdjęć?

Oboje prowadzimy blogi, na których pojawiają się zdjęcia powstające w cyklach nie związanych z życiem studia.
Magdalena Lasota - Świetlnik.
Sławomir Okrzesik - Okiem Muninna

chcesz zrobić coś z nami?

Szukasz wsparcia fotograficznego w raczkującym pomyśle, pracy dyplomowej, prezentacji twoich prac, rękodzieła, wypieków?

Może planujesz jakieś artystyczne przedsięwzięcie i szukasz chętnych do dołączenia do ciebie, wzięcia udziału w plenerze czy wyjeździe?

A może masz świetny pomysł na serię zdjęć, portret, instalacje ale nie wiesz jak go urzeczywistnić?

Skontaktuj się z nami! Poznajmy się. Może wspólnie uda nam się zrobić coś interesującego!