ptelefon    -    (+48) 530 377 071

Nasze Portfolio

Strop Studio oferuje wykonywanie fotografii i filmów dla klientów biznesowych i indywidualnych. Zajmujemy się szerokim spektrum tematów, uwieczniając zarówno ludzi jak i wydarzenia, w warunkach studyjnych i naturalnych, na terenie całego kraju. Współpracujemy z projektantami i architektami fotografując wnętrza, aranżacje przestrzenne i produkty. Jesteśmy ciekawi działań organizacji samorządowych i pozarządowych, chętnie dokumentujemy zarówno codzienną pracę jak i wyjątkowe przedsięwzięcia.
Wszystkich państwa serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i współpracy.


l

Portret

W naszej pracy zawodowej z wielką pasją oddajemy się portretowi, zarówno klasycznemu jak i kreacyjnemu. Doceniając tradycję fotografii zakładowej, chętnie zapraszamy do naszego atelier potrzebujących zdjęć zarówno do celów profesjonalnych jak i do domowego albumu. Polecamy się również przy realizacjach własnych pomysłów na niebanalny portret. Wychodząc ze studia lubimy podążać za naszymi klientami w ich naturalne otoczenie, do miejsca zamieszkania, pracy, lub rekreacji. Chętnie odpowiadamy na zaproszenia na gościnne występy z naszym atelier przy okazji różnego rodzaju wydarzeń, konwencji i targów.

Zapraszamy do zapoznania się z GALERIĄ PORTRETÓW.

l

Reportaże

Z naszymi aparatami uwielbiamy być tam, gdzie coś się dzieje, czy to na wielkiej imprezie sportowej, czy na małej, rodzinnej celebracji. Chętnie przyjmujemy zaproszenia na kulturalne wydarzenia takie jak koncerty i spektakle, jak również na korporacyjne eventy. Szczególnie dobrze wspominamy udział w akcjach społecznych i przedsięwzięciach kulturalnych Wrocławia. Jesteśmy autorami własnych projektów dokumentalnych.

Zapraszamy do zapoznania się z GALERIĄ REPORTAŻOWĄ.

l

wnętrza

Częsta współpraca z architektami, projektantami i producentami wyposażenia wnętrz, dała nam szansę na fotografowanie różnorodnych i niejednokrotnie unikalnych lokalizacji na terenie całego kraju. Nasze zdjęcia wykonywane w domach prywatnych, przestrzeniach komercyjnych i przemysłowych, wykorzystywane są w materiałach promocyjnych, ofertach sprzedażowych i katalogach produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z GALERIĄ WNĘTRZ.

l

Plenery

Szukamy możliwości i okazji do fotografowania ludzi w plenerach, pod światłem słonecznym jak i z pomocą lamp błyskowych. Chętnie uwiecznimy pary i grupy podczas szczególnych okazji, jak również zupełnie bez okazji.Weźmiemy udział w spontanicznych i planowanych sesjach modowych i marketingowych.

Zapraszamy do zapoznania się z GALERIĄ PLENERÓW.

l

Produkt

W fotografii produktowej najmocniej dostosowujemy swoje podejście do potrzeb klienta, wykonując od prostych zdjęć packshotowych, po całe aranżacje przestrzenne. Chętnie sięgamy po minimalistyczną formę i operowanie światłem i cieniem, jako metod podkreślenia produktu. Chętnie wykonujemy również zdjęcia reprodukcyjne obrazów malarskich i fotograficznych, oraz obcujemy z pięknie podanym, smakowitym jedzeniem ;).

Zapraszamy do zapoznania się z GALERIĄ PRODUKTÓW.